Artikelnummer LF-120-060-V
Forma Spa CV badkamerradiator 1161x596 707W RAL9016
    Artikel specificaties
    LabelWaarde
    Product Zehnder Forma Spa
    Bestelnummer LF-120-060-V
    Lengte verpakking 1231 mm
    Hoogte verpakking 621 mm
    H.O.H. aansluitmaat 50
    Oppervlakte 1.36 m²
    Gewicht 14.000 kg
    N-exponent 1.2400
    Kleurcode 9016
    Gegalvaniseerd 0000
    Bedrijfsmodus W
    Aansluitcode S038
    Afmeting ontluchter 1/2"
    Muurbevestiging WBTR
    Installatietoebehoren in verpakking Y
    Max. werktemperatuur 120
    Max. werkdruk 1200
    Lengte 596 mm
    Hoogte 1161 mm
    Diepte 60 mm